Przedstawiamy nową szufladę Vertex

Przedstawiamy nową szufladę Vertex odznaczającą się wyrafinowanym, eleganckim designem, dzięki której Twoje meble będą prezentować najnowsze trendy zarówno we wzornictwie, jak i funkcjonalności.

Design

Elegancki, wyrafinowany design o prostych liniach.

Udźwig 40 kg

Trzyczęściowe prowadnice o zmniejszonej wysokości zapewnią, dużą stabilność i płynne przesuwanie.

Kolorze

Wykończenie w kolorze białym satynowym lub szarym antracytowym, cztery różne wysokości 83, 93, 131 i 178 mm.

Szuflada ma trzyczęściowe prowadnice teleskopowe o zmniejszonej wysokości, które zapewnią dużą stabilność i płynne przesuwanie Vertex ma udźwig 40 kg, cichy domyk i amortyzowany ogranicznik wyciągania.

Boki te wykonane są z blachy stalowej malowanej żywicą epoksydową i mają wymiary dla deski o grubości 16 mm na dole i z tyłu szuflady. Są dostępne w kolorze białym satynowym (RAL9003) lub szarym antracytowym (RAL7043), oferujemy te szuflady w czterech różnych wysokościach
83, 93, 131 i 178 mm i różnych głębokościach.

Montaż jest łatwy i prosty, ponieważ nie wymaga obróbki desek i na bokach są zszywki, aby umożliwić montaż za pomocą maszyny. Możliwa jest także pozioma i pionowa regulacja przodu od wewnątrz szuflady, z systemem blokującym i zapobiegającym wypadnięciu na bokach.

W szufladzie o wysokości 178 mm przód mocowany jest za pomocą nowego zaczepu z dwoma klipsami, co zapewnia mocniejsze i bardziej stabilne mocowanie.

Szuflada Vertex jest dostarczana w formacie zestawu składającego się ze wszystkich elementów niezbędnych do wykonania szuflady zewnętrznej. Do wykonania szuflad na garnki stosuje się boczne szyny szuflady Concept , które można zamontować na dowolnej wysokości, ponieważ nie wymagają obróbki z tyłu.

Możesz wyposażyć swoje szuflady kuchenne w sztućce Optima, zaprojektowane dla istniejących modułów we wszystkich rozmiarach i o głębokości szuflady 500 mm. Ponadto można zastosować szablon do znakowania Concept dla zaczepu przodu oraz połączenie przód-dół Lokbox.

Imprimir
(Visited 14 times, 1 visits today)