Oświetlenie odgrywa ważną rolę w mieszkaniu i optycznie podnosi jego wartość

Czy chodzi o Twoje miejsce pracy, czy o strefę wypoczynku, musisz dobrać najlepsze oświetlenie dla każdej przestrzeni.

Dlatego chcielibyśmy Ci przedstawić ostatnie nowości w sterownikach LED i szeroką gamę taśm LED, z której możesz wybrać to, co najlepiej pasuje do Twoich potrzeb montażowych i instalacyjnych.

Teraz możesz sterować oświetleniem tak, jak chcesz i to zdalnie! Możesz to robić za pomocą pilota bądź aplikacji zainstalowanej w Twoim Smartfonie.

Sterowniki do oświetlenia LED

Do naszego katalogu dodaliśmy sterownik do taśm LED Lynx: CCT, RGB, i JEDNOKOLOROWYCH.

Możesz używać go w sposób jaki najbardziej Ci odpowiada, jako że obsługuje szeroki przedział dopuszczalnych napięć od 12 do 36 V DC.

 Do obsługi sterownika taśm LED Lynx dodaliśmy 3 proste w obsłudze piloty: do taśm o zmiennej temperaturze barwowej, do taśmy LED RGB o zmiennej temperaturze barwowej, a także do jednokolorowych taśm LED Lynx lub innych opraw LED.

Piloty pozwalają tworzyć różne aranżacje i strefy oświetlenia. Kilka sterowników można połączyć z jednym pilotem, co umożliwia niezależne lub jednoczesne sterowanie jednym pilotem nawet 4 sterownikami.

Uzupełniliśmy wspomniane wcześniej produkt o moduł WIFI, który musi być używany ze sterownikiem oraz smartfonem korzystającym z aplikacji SkySmart, dostępnej dla systemów iOS oraz Android. Dzięki czemu nie jest konieczne używanie któregokolwiek ze wspomniancyh wcześniej pilotów, jako że dzięki aplikacji możesz kontrolować te trzy funkcje.

Moduł WIFI można używać niezależnie od tego, czy występuje w domu sieć WIFI czy też nie.

Sterownik LED, moduł WIFI oraz piloty są sprzedawane osobno. Dzięki czemu możesz wybrać opcję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Jakie rodzaje taśm LED mam do wyboru?
W naszym katalogu znajdziesz szeroką gamę taśm LED. Najwyższą estetykę uzyskasz, oświetlając swoje meble zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także swoją strefę pracy i wypoczynku.

Masz do wyboru taśmy Neolynx w barwie naturalnej i ciepłej

Masz do dyspozycji elastyczną taśmę LED Neonlynx której można nadać kształty zakrzywione i proste. Puść wodze wyobraźni i wprowadź swoje projekty w życie!

Ta taśma da Ci nie tylko przyjemne oświetlenie, ale także wrażenie czystości. Podniesie to optycznie wartość Twoich mebli i stref w Twoim domu.

Możesz używać jej ze sterownikiem LED oraz pilotem lub z modułem Wifi. Masz do wyboru Neonlynx w kolorze białym o temperaturze barwowej naturalnej lub ciepłej.

Ta oprawa wyróżnia się wydajnością i jest zasilana napięciem 24 V DC. Ma stopień ochrony IP 65, co oznacza, że można ją instalować w miejscach wilgotnych.

Taśmy Lynx Premium 24V DC

Taśmy Lynx Premium zasilane napięciem 24 V DC wyróżniają się wysoką wydajnością i dobrą efektywnością. Nadają się do zastosowań w instalacjach, w których wymagane są dłuższe odcinki taśmy niż zwykle, ponieważ odznaczają się niższymi spadkami napięcia.

Należy podkreślić, że dysponujemy taśmami LED o dwóch mocach i dwóch temperaturach barwowych: biały zimny i  biały naturalny.

Taśmy Lynx Premium 12 V DC

Użyj taśm Lynx 12 V DC do oświetlania mebli lub wnętrz szaf.  Można wyróżnić dwa rodzaje taśm:

Taśma Lynx Premium przeznaczona do wymagających zastosowań i wyróżniająca się dużymi możliwościami. Dostępna jest w czterech wersjach mocy oraz w trzech temperaturach barw różniących się w zależności od modelu: biała zimna, biała naturalna i biała ciepła. Wprowadziliśmy także taśmę LED o regulowanej barwie oraz pasek LED RGB.

Taśma Lynx Basic utrzymuje dobry poziom wydajności, zawsze z gwarancją Emuca. Dostępna jest w dwóch wersjach mocy oraz w dwóch temperaturach barw: biała zimna i biała ciepła. Está disponible en dos potencias distintas y en dos temperaturas de color diferentes, blanco frío y blanco cálido.

Przejrzyj nasz katalog z taśmami Led Lynx i Neonlynx ze wszystkimi kodami i danymi technicznymi, z którego możesz wybrać najodpowiedniejsze oświetlenie do Twojej instalacji.

Gdzie można je instalować?
Można powiedzieć, że liczba pomysłów na instalację taśm LED jest nieskończona. Poniżej podajemy kilka z nich: w strefie wypoczynku, w łazience, sypialni, obiektach handlowych...

Iluminación Hogar
Iluminacióncocina
Iluminación hogar
Iluminación oficina
Iluminación en baño
Iluminación en baño

Tchnij życie w swoje meble!

Zdjęcia pochodzą z Pinterest: Studio LESH, Futuroom, Studio DE&DE, Stephen-Tsymbalyuk y jennywhite.rahatotel.

Imprimir