Zainspiruj się naszymi okuciami i akcesoriami do mebli kuchennych

Akcesoria Titane do montażu na ścianie kuchennej

Stwórz swoje własne rozwiązanie do przechowywania dzięki gamie akcesoriów Titane do montażu na ścianie kuchennej. Teraz będziesz mieć pod ręką wszystkie przybory i więcej miejsca na blacie, aby mieć możliwość pracy jak w kuchni dużej restauracji.

Elegancki design w kolorze szarego antracytu i konstrukcja z gładkiej stali to najnowszy trend we wzornictwie kuchennym, który komponuje się idealnie z rodziną Titane z naszego katalogu.

Charakteryzują się one zawieszeniem na aluminiowym profilu przymocowanym do ściany za pomocą ukrytych wsporników. Różne akcesoria są zawieszone z tyłu profilu, co zapewnia bardzo czysty wygląd, ponieważ są one w pełni zintegrowane bez widocznych zaczepów. Ponadto wsporniki mają regulację wysokości do 5 mm, aby zapewnić, że profil zostanie dokładnie wypoziomowany.

Posiadamy różne akcesoria, takie jak półki na przybory kuchenne, półki na słoiki z przyprawami i wieszaki. Znajdziesz też praktyczne uchwyty na rolki do jednoczesnego przechowywania papierowego ręcznika, folii spożywczej i folii aluminiowej. Wyróżniają się tu pojemniki na sztućce z chromowanym wiaderkiem i uchwyty na noże ze środkiem z włókien z tworzywa sztucznego, które dostosowują się do wielkości noży.

Podobnie uchwyty na tablet, które są bardzo przydatne, aby móc śledzić w kuchni przepisy w przystępny i bezpieczny sposób. Ten dodatek został zaprojektowany tak, aby móc ustawić tablet zarówno w pionie, jak i w poziomie, ponadto ma antypoślizgową i wyściełaną podstawkę, aby zapobiec przesuwaniu się i uszkodzeniu tabletu.

Zawiasy X91 w tytanowym wykończeniu

Główny trend we wzornictwie meblowym skłania się ku ciemniejszym kolorom. Dlatego wprowadzamy nową gamę zawiasów X91 w tytanowym wykończeniu.

Odcienie ciemnego drewna w połączeniu z takim tytanowym wykończeniem nadają meblom wyrafinowany styl. Ponadto zawiasy X91 mają lepsze właściwości techniczne dzięki cichemu domykowi drzwi, zaciskowi montażowemu i mimośrodowej regulacji głębokości.

Warto podkreślić, że akcesoria do zawiasów zawierają śruby Ø4×16 mm w takim samym wykończeniu. Harmonijne połączenie z meblami zapewnią śruby i podkładki ozdobne, zarówno do ramienia jak i tłoczka, a wszystko w tym samym tytanowym wykończeniu.

Pojemniki na odpady, mocowane od dołu, wyjmowane ręcznie

Dzięki pojemnikom na odpady – idealnemu rozwiązaniu pozwalającemu wykorzystać przestrzeń wewnątrz mebli i ułatwiającemu przechowywanie odpadów twoja kuchnia będzie bardziej funkcjonalna.

Te pojemniki na odpady mocuje się u dołu mebli i wyjmuje ręcznie, nadają się idealnie szafek pod zlewozmywak. Są wyposażone w prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wyciągnięcie i płynny przesuw, jak również w śruby niezbędne do ich montażu. Są wyposażone w prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wyciągnięcie z płynny przesuw, a także śruby niezbędne do ich montażu.

Dzięki Ich obecnemu wykonaniu w kolorze antracytowym i prostokątnemu kształtowi pasują do każdej kuchni. Umożliwiają też segregację odpadów odpowiednio do ich pojemności: Umożliwiają też segregację odpadów w zależności od ich ilości:

1 wiadro o pojemności 20 litrów

przeznaczone do montażu w modułach o szerokości 300 mm i głębokości 450 mm wraz dodatkową tackę na postawienie worków lub innych rzeczy.

2 wiadra o pojemności 20 litrów

przeznaczone do modułów o szerokości 400 mm i głębokości 500 mm wraz z wkładką umożliwiającą podział wiadra na dwa o pojemności 10 litrów.

2 wiadra o pojemności 15 litrów

przeznaczone do modułów o szerokości 400 mm i głębokości 500 mm, które można montować w miejscach, gdzie wysokość nie jest wystarczająca.

Agile Flap

Poznaj nowy mechanizm Agile Flap do drzwi podnoszonych i składanych. Oferujemy go w trzech różnych wersjach, co pozwala wybrać najbardziej odpowiednią do wagi i wysokości drzwi.

Agile Flap to mechanizm, który umożliwia otwieranie dwojga drzwi składanych przez ich uniesienie do góry, co daje dobry dostęp do wnętrza mebla. Jego główną zaletą jest możliwość regulacji siły działania mechanizmu, a taka regulacja zapewnia znakomite wyważenie masy. Podnośnik umożliwia też regulację położenia drzwi o ±2 mm w trzech kierunkach (wysokość, szerokość i głębokość). Pozwala również zmieniać prędkość cichego domyku.

Zestaw podnośników dostarczamy ze wszystkim, co jest potrzebne do ich montażu: zawiasy, zaczepy i śruby. Zestaw obejmuje też osłony ozdobne dostępne w kolorze szarym antracytowym. Warto zauważyć, że dzięki łatwemu w obsłudze systemowi zacisków, do demontażu drzwi nie są potrzebne żadne narzędzia.

Akcesoria kuchenne Supra

Poznaj nowe akcesoria Supra, które ułatwiają utrzymanie porządku w naczyniach kuchennych, dzięki którym kieliszki, kubki, butelki i inne naczynia będą zawsze pod ręką.

Są wykonane z chromowanego drutu stalowego i pasują do każdego stylu kuchennego, a także do pozostałych akcesoriów z rodziny Supra z naszego katalogu.

Przykręca się je łatwo do mebli śrubami. Oferujemy różne akcesoria w zależności od dostępnego miejsca, a zatem jedno- lub pięciorzędowe wieszaki na kieliszki, stojaki na kubki z praktycznymi haczykami do wieszania i przechowywania kubków śniadaniowych w porządku, stojak na butelki na 6 butelek oraz wieszak z 5 uniwersalnymi haczykami, które można zamontować z boku lub na górze szafki.

Zamontuj kolumnę Supra z wymiennymi koszami w szafce kuchennej z drzwiami na zawiasach, sposób na magazynowanie szafek w spiżarni.

Więcej wiadomości:

Do naszego katalogu dodaliśmy tacki na sztućce Optima w kolorze szarym w rozmiarze uniwersalnym, dostarczane w opakowaniach jednostkowych, zaprojektowane specjalnie dla klientów, którzy mniej korzystają z kuchni. Dostępne dla modułów 450, 500, 600, 700, 800, 900 i 1000 mm.

Szare uniwersalne tacki na sztućce w obecnych opakowaniach po 10 lub 20 sztuk mogą być dostarczane tylko w wielokrotnościach tych wartości, w przypadku innej liczby sztuk należy zamówić nowe opakowania jednostkowe.

Do naszego katalogu dodaliśmy teraz nierdzewny ociekacz do naczyń w opakowaniach jednostkowych, zaprojektowany specjalnie dla klientów, którzy mniej korzystają z kuchni. Ociekacze są dostępne dla modułów 450, 500, 600, 700, 800, 900 i 1000 mm.

Po włączeniu tych ociekaczy do naczyń, model 1000 mm nie będzie już dostępny w opakowaniach po 5 sztuk, pozostaną jedynie opakowania jednostkowe. Ponadto wszystkie pozostałe modele w opakowaniach po 10 sztuk możemy dostarczać jedynie w wielokrotnościach tej liczby, w przypadku innej liczby sztuk należy zamówić nowe opakowania jednostkowe.

Do naszego katalogu dodajemy maty ochronne do zlewu pakowanie indywidualnie opakowaniach, dostępne dla modułów 600, 800, 900 i 1000 mm.

Maty ochronne do zlewu w obecnych opakowaniach po 20 sztuk mogą być dostarczane tylko w wielokrotnościach tych wartości, w przypadku innej liczby sztuk należy zamówić nowe opakowania jednostkowe. 

Uzupełniamy gamę cokołów Plasline o wysokości 120 mm w białym wykończeniu w skład, którego wchodzi lakierowana płyta aluminiowa oraz łącznik kątowy.

Dzięki temu wyposażeniu dysponujemy już cokołem Plasline i z łącznikiem elastycznym w wykończeniu białym lakierowanym o wymiarach 100, 120 i 150 mm wysokości.

Dysponujemy cokołami i listwami wykończeniowymi oferowanymi w zestawie, który obejmuje także akcesoria montażowe. Cztery nowe modele w satynowym anodowanym wykończeniu.

Zestaw cokołów składa się z dwóch cokołów o szerokości 2,35 m, dwóch łączników do pozwalających je ustawić pod kątem 90° i dwóch łączników elastycznych zapewniających większą wszechstronność. Zestaw ten jest dostępny dla modelu cokołów Plasline o wysokości 100 i 150 mm.

Zestaw listew składa się z dwóch listew o długości 2,35 m oraz dwóch kompletów łączników, przeznaczonych do modelu trójkątnego Plasline i prostokątnego  Mixline.

Poszerzamy gamę akcesoriów do zawiasów X95 o nową wysokość 2 mm dla modeli do skręcania i modeli ze śrubą Euro. Akcesoria również dopasowane do naszych podkładek dystansowych i klinów.

Imprimir