Dołącz do nas, pokażemy Ci najświeższe wiadomości zaprojektowane dla Twojego domu

Odkryj nowe prowadnice Silver

Rozszerzamy asortyment o nowe prowadnice Silver z pełnym wysuwem i mocowaniem. Są to Prowadnice z cichym domykiem i synchronizacją trzech elementów, jak w przypadku obecnego modelu Silver, bez mocowania. Dzięki temu zapewniają cichą i precyzyjną pracę szuflad.

Ich cechą wyróżniającą jest mocowanie, które umożliwia montaż i demontaż szuflady z prowadnicą na prosty zatrzask, a także regulację w trzech kierunkach, pionowym +3 mm, poziomym ±1,5 i na głębokość +3 mm.

Prowadnice mają duży udźwig – mogą utrzymać do 30 kg, obie prowadnice są wyposażone w amortyzatory, co zapewnia cichy domyk szuflady.

Prowadnica Brave z częściowym wysuwem i cichym domykiem

Polecamy nowy produkt w asortymencie akcesoriów meblowych firmy Emuca – prowadnice Brave. To ukryta prowadnica z częściowym wysuwem, amortyzowanym zamknięciem, regulacją w pionie +4 mm i maksymalnym udźwigiem 20 kg.

Nadaje się idealnie do każdego rodzaju mebli i ma doskonałe właściwościOprócz bardzo konkurencyjnej ceny jest kompatybilny z większością prowadnic na rynku.

 

Jej zabezpieczeniem stanowi trzpień blokujący zamontowany na samej prowadnicy, który zapobiega niezamierzonemu wypadnięciu szuflady. Prawo- i lewostronne prowadnice Brave dostarczane są osobno i pakowane w kartony dużego formatu po 40 sztuk w każdym.

Nowości system Railway

Wprowadziliśmy nowe osłony ozdobne do montażu ściennego do systemu drzwi Railway, doskonałe do garderoby lub dzielenia pomieszczeń.

W skład osłony wchodzi osłona przednia wykonana z anodyzowanego, matowanego aluminium, którą mocuje się do profilu na zatrzask oraz zestawu szarych plastikowych osłon bocznych ze śrubami mocującymi. Osłona ukrywa całkowicie szynę prowadzącą i górną część drzwi, co daje bardzo przyjemny efekt wizualny.

Railway

System Railway do drzwi przesuwnych.

Railway

Doskonałe do garderoby lub dzielenia pomieszczeń.

Previous
Next

a teraz… system Railway w zestawach!

Obecnie oferujemy system Railway w formie zestawu.  Dzięki temu, po dodaniu tylko jednego elementu uzupełniającego mamy wszystko, co potrzebne do wykonania montażu tego systemu w prosty sposób i z dobrym wynikami.

Ten zestaw umożliwia montaż do sufitu lub ściany, ponieważ oprócz szyny zawiera mocowania boczne, osłonę przednią i osłony boczne, a także cichy domyk drzwi do 80 kg.

W komplecie dodajemy dwa zestawy uchwytów wpuszczanych do drzwi przesuwnych, jeden okrągły, a drugi kwadratowy, Sam wybierzesz, który Ci się bardziej podoba.

W każdym zestawie są też dwa duże ograniczniki w tym samym wykonaniu na fronty w oraz mniejszy na krawędź.  Montaż tych trzech elementów jest bardzo prosty i nie wymaga skomplikowanej obróbki.

Osłony ozdobne Railway
Zestawy uchwytów Railway

Zasil swój dom z Castor i Polux

Zmodernizuj siebie i zainstaluj w swoich szafach drążki Castor i Polux wyposażone w zintegrowane oświetlenie LED. Łatwo rozświetlisz szafę lub garderobę tworząc eleganckie i wyróżniające się wnętrza.

 

Jeśli zdecydujesz się na zmiany, to zainstaluj drążek oświetleniowy Polux. Zaprojektowany do użytku wraz z konwerterem, wystarczy, że zamontujesz w swojej szafie prosty mechanizm i odtąd jej wnętrze będzie już zawsze podświetlone.

 

Masz już zmontowaną szafę, ale nadal brakuje w niej oświetlenia?

Nie miej żadnej obawy o instalacje elektryczne, z drążkiem Castor raz na zawsze pożegnasz kable, ponieważ działa na baterie akumulatorki, które nie wymagają żadnej dodatkowej obróbki – wystarczy je umieścić w środku.

Castor

Praktyczna działanie z wymienną baterią

Castor & Polux

Zintegrowany czujnik ruchu

Komponenty

Obejmuje wszystkie akcesoria do montażu

Previous
Next

Castor

Polux

System Ø15

Systemie złączy System Ø15 dla grubości 16 i 18 mm. Mimośrody i śruby wykonane ze znalu i zostały ulepszone – teraz mają one zoptymalizowany design przy zachowaniu tych samych parametrów mechanicznych, co ich poprzednik.

Imprimir